Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулася нарада з питань реалізації інвестиційного проекту

Відбулася нарада з питань реалізації інвестиційного проекту

Автор: admin2 от 3-10-2014, 11:22
 (голосів: 0)

Відбулася нарада з питань реалізації інвестиційного проекту3 жовтня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань реалізації на території району інвестиційного проекту зі спорудження у Дрогобицькому районі вітрової електростанції. Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.

Представник ТзОВ «Дрогобич Енерджі» Володимир Шмігельський інформував про основні проблемні питання та перспективи впровадження проекту. Він повідомив, що на його реалізацію вже використано 600 тис. євро. Етап документального оформлення проекту знаходиться на завершальній стадії. Залишилися певні питання у земельній сфері на території Урізької сільської ради та лісового господарства, стосовно яких необхідно прийняти узгоджені рішення.

У нараді взяли участь керівник районного управління Держземагентства Любомир Бреньо, представники Урізької сільської ради, Дрогобицького та Самбірського держлісгоспів.

Степан Рудницький зазначив, що енергетична безпека держави - одне з першочергових завдань сьогодення. Тому реалізація таких проектів повинна мати всебічну підтримку органів влади та державних структур на місцях.

Як уже повідомлялося, протягом декількох років у районі впроваджується інвестиційний проект з використання вітрової енергії (інвестор ТзОВ «Дрогобич Енерджі»), який передбачає будівництво вітрової електростанції на 23 вітротурбіни загальною встановленою потужністю 50 МВт на території Дрогобицького району. Засновниками ТзОВ «Дрогобич Енерджі» є українсько-французькі компанії «БЕТЕН ЕНЖЕНЬЄРІ» та «ВАЛОРЕМ». Загальний обсяг інвестицій, необхідних для будівництва запланованих потужностей, складає приблизно 75,0 млн. Євро. Потужність станції відповідає річному споживанню електроенергії для 16000 жителів. Податки від діяльності підприємства та за користування землею будуть надходити до місцевих бюджетів. Для обслуговування електростанції буде створено 50 робочих місць.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua