Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулася робоча нарада з питань надання допомоги сім'ям загиблих та учасникам АТО

Відбулася робоча нарада з питань надання допомоги сім'ям загиблих та учасникам АТО

Автор: admin2 от 1-10-2014, 14:03
 (голосів: 0)

Відбулася робоча нарада з питань надання допомоги сім'ям загиблих та учасникам АТОСьогодні в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з питань надання допомоги сім'ям загиблих в АТО військовослужбовців. Спільно із представниками сільських рад, де мешкають ці родини, проаналізовано їхні потреби в тій чи іншій допомозі відповідно до поданих сільськими радами актів обстеження. Зокрема, розглянуто механізм та можливості надання допомоги для створення належних житлово-побутових умов, матеріальної допомоги.

Як зазначила керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, всі документи для оформлення допомоги з обласного та державного бюджетів зібрані і подані відповідно до чинного законодавства. Очікується, що сесія районної ради також прийме рішення про виділення певної суми коштів для підтримки таких родин. Органи соцзахисту розглядатимуть документи для призначення сім'ям загиблих воїнів, інших учасників АТО житлових субсидій.

Заступник керівника земельного управління Ярослав Карпович надав рекомендації сільським головам щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО. Якщо нема можливості надати ділянку під забудову через відсутність генплану села ( а таких сіл в районі більшість), тоді можна виділити землю під особисте селянське господарство. Представник земуправління також наголосив, що право на земельну ділянку не прив'язане до місця реєстрації особи.

Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький попросив представників сільських рад, керівників районних служб бути особливо уважними до потреб людей, які втратили на війні рідних, та до тих, хто захищає цілісність держави на сході України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua