Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Сільські та селищні голови взяли участь в нараді, що відбулася в Дрогобицькій РДА

Сільські та селищні голови взяли участь в нараді, що відбулася в Дрогобицькій РДА

Автор: admin1 от 24-09-2014, 12:49
 (голосів: 0)

Сільські та селищні голови взяли участь в нараді, що відбулася в Дрогобицькій РДА24 вересня в сесійній залі Дрогобицької районної ради відбулася нарада з сільськими та селищними головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками підприємств, фермерських господарств, яку провів перший заступник голови Дрогобицької РДА Степан Рудницький. На нараді розглядались питання про забезпечення житлом та земельними ділянками учасників АТО та членів сімей загиблих учасників бойових дій на Сході України. Начальник управління Держземагенства у Дрогобицькому районі Любомир Бреньо та в.о. завідувача сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Юрій Довганич у своїх виступах розповіли про порядок виділення земельних ділянок для забудови в межах населених пунктів та ділянок для особистого селянського господарства за межами населених пунктів у випадку наявності розробленого генерального плану села чи селища. Про фінансову допомогу сім’ям загиблих воїнів та про пільги учасникам АТО доповіла керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля.

Сільські та селищні голови взяли участь в нараді, що відбулася в Дрогобицькій РДАНе менш важливим питанням, яке розглядалось на нараді було питання про режим економії в Дрогобицькому районі електроенергії та газу в осінньо-зимовий період. Про це наголошували завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Ганна Павлюк, начальник Бориславського РЕМу Юрій Косар та головний інженер Дрогобицького РЕМу Богдан Ярема. Як вже повідомлялося, це питання обговорювалося і раніше, а сьогодні інформацію, що для запобігання аварійним відключенням електроенергії необхідно в робочі дні тижня застосовувати режим економного використання електроенергії і в час пік не вмикати без зайвої потреби в період з 8.00 до 11.00 години та з 19.00 до 22.00 години енергоємні побутові електроприлади, було доведено для сільських та селищних голів. Лише таким чином можна уникнути графіків вимкнень електроенергії.

Готовність перейти на економний режим використання електроенергії та газу в осінньо-зимовий період висловили і керівники підприємств, фермерських господарств та бюджетних установ району.

Сільські та селищні голови взяли участь в нараді, що відбулася в Дрогобицькій РДА
Сільські та селищні голови взяли участь в нараді, що відбулася в Дрогобицькій РДА
Сільські та селищні голови взяли участь в нараді, що відбулася в Дрогобицькій РДА
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua