Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В райдержадміністрації радилися щодо надання допомоги військовим

В райдержадміністрації радилися щодо надання допомоги військовим

Автор: admin2 от 2-09-2014, 14:46
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації радилися щодо надання допомоги військовим2 вересня в райдержадміністрації відбулася чергова нарада з питань мобілізації та допомоги армії, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. У нараді взяли участь військовий комісар Віктор Попов, керівник Дрогобицької самооборони Василь Очеретнюк, сільські, селищні голови та сотники самооборони населених пунктів району.

У зв'язку зі складною ситуацією, коли країна фактично знаходиться в стані війни з Росією, йшлося про необхідність продовження роботи щодо формування загонів територіальної самооборони та формування батальйону територіальної оборони “Дрогобиччина”.

До цих формувань можуть входити дорослі мешканці, які мають з певних причини відстрочку від армії, не можуть проходити службу за станом здоров'я, але не рецидивісти і не ті, хто ухиляється від мобілізації,-” сказав воєнком Віктор Попов.

Керівник ополчення Василь Очеретнюк закликав місцеву владу, громади району відкинути всі другорядні справи і згуртуватися довкола захисту Вітчизни, тобто продовжити підтримку українського війська. Необхідно акумулювати кошти, збір яких проводять волонтерські організації Дрогобиччини, для використання їх на першочергові потреби військових. Серед важливих завдань — будь-яка посильна допомога сім'ям наших співвітчизників, які беруть участь у бойових діях.

Не потрібно озиратися на зрадників, помилки генералів — з ними суспільство розбереться по закінченні війни. Треба зробити все, щоб захистити свою землю, щоб знову не опинитися в кабалі,-” говорилося на нараді.

Голова Асоціації сільських, селищних рад Степан Коваль запропонував головам підтримати ініціативу Львівської міської ради, яка прийняла рішення про звільнення від сплати за комунальні послуги сім'ї учасників АТО, та внести відповідну пропозицію до Львівської обласної ради.

Підбузький селищний голова Степан Кугівчак, який особисто від Підбужа возив допомогу бійцям на схід, закликав присутніх активно допомагати армії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua