Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Перевізники та сільські голови узгоджували проблемні питання

Перевізники та сільські голови узгоджували проблемні питання

Автор: admin2 от 29-08-2014, 10:06
 (голосів: 0)

Перевізники та сільські голови узгоджували проблемні питання29 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду з питань пасажирських перевезень. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, перевізники, представники сільських рад, яких стосувався районний конкурс на пасажирські перевезення.

Степан Рудницький запросив присутніх висловитися щодо усіх спірних питань щодо маршрутів, які виносилися на конкурс, та до 1 вересня узгодити проблеми.

Представники сільських рад назвали основні вимоги: автобуси повинні бути місткі, справні, придатні для безпечного перевезення людей, рейси мають виконуватися відповідно до затверджених графіків. Були запитання щодо забезпечення перевезень до Модрич, Залокоті, Медвежі, Мокрян, Дережич, Урожа, Перепростині.

Перевізники скаржилися на зростання вартості пального, що може і далі впливати на підвищення тарифів. Іван Мізерник зазначив, що до об'єктів конкурсу цілеспрямовано були включені як прибуткові, так і неприбуткові маршрути. Тому переможець на тому чи іншому об'єкті зобов'язаний дотримуватися вимог конкурсу та забезпечувати стабільне перевезення пасажирів на усіх маршрутах, які входять до того чи іншого об'єкту.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua