Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » День незалежності України в селі Вороблевичі

День незалежності України в селі Вороблевичі

Автор: admin2 от 27-08-2014, 09:00
 (голосів: 1)

День незалежності України в селі Вороблевичі24 серпня Україна відзначала 23-ю річницю своєї Незалежності. Незважаючи на несприятливі погодні умови, у Вороблевичах відбулися святкові заходи. Щоправда цього року День Незалежності вороблевичани, як і вся Україна, святкували з сумом і тривогою. Особлива увага у цей урочистий день була присвячена молитві.
Зранку жителі с. Вороблевичі молились за Україну у храмах, а опісля зійшлись на спільну молитву. Засилати до Бога свої молитви за Батьківщину біля ювілейного пам'ятника Христові, як це звичайно відбувалось з року в рік, не дозволив рясний дощик, тому молилася спільнота у місцевому Будинку Культури перед іконою Пресвятої Богородиці. 

Урочисте віче розпочалось о 13:00 зі співу Державного Гімну України, по кількох словах привітання священики (о. Степан Цебенко - парох православної громади, о. Олександр Копистинський - настоятель греко-католицької громади та о. Василій - греко-католицький священик, який душпастирює у Франції) розпочали служити Молебень до Пресвятої Богородиці - Цариці України. Після молитви свої слова-привітання виголосили заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник та сільський голова Михайло Герій. Продовжилось віче привітанням наймолодших синів і дочок України - вихованців дитячого садочку "Червона Калина". Відбулося покладання квітів до попередньо встановленої у центрі села пам'ятної дошки Героям Небесної Сотні та розважанням над їх подвигом у віршах і співах місцевої молоді. Згодом кадильний дим закликав присутніх знову піднести свої серця до Бога, аби Він поглянув милостивим оком на всіх тих, хто віддав свої життя, захищаючи Україну. Після поминальної молитви за Героя Небесної Сотні вороблівчанина Йосипа Шилінга та всіх загиблих за Україну із проповідницьким словом до людей звернувся о. Олександр Копистинський. Пролунали патріотичні твори, які засіяли у серця присутніх вороблевичан зерно надії: "Не плач, народе дорогий, більш не підуть сини у бій, лиш мир і спокій буде в нас у незалежний мирний час!"

Завершилось урочисте віче, присвячене 23-ій річниці Незалежності, виконанням Держаного Гімну України.

 

День незалежності України в селі Вороблевичі

 

День незалежності України в селі Вороблевичі

 

День незалежності України в селі Вороблевичі

 

День незалежності України в селі Вороблевичі

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua