Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У 2014 році до бюджетів області надійшло 9,1 млрд грн податків та платежів

У 2014 році до бюджетів області надійшло 9,1 млрд грн податків та платежів

Автор: admin2 от 8-08-2014, 08:45
 (голосів: 0)

У 2014 році до бюджетів області надійшло 9,1 млрд грн податків та платежівЗа повідомленням департаменту фінансів ОДА, протягом 2014 року до бюджетів усіх рівнів області надійшло 9,1 млрд. грн. податків та неподаткових платежів, що на 704,1 млн.грн. або 8,4 % більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Так, до державного бюджету за звітний період мобілізовано 6,0 млрд.грн. доходів, за рахунок яких відраховується дотація місцевим бюджетам області. Це становить 104,8 % до надходжень за відповідний період 2013 року, в тому числі:

- податковими органами забезпечено надходження 3,2 млрд.грн. або 109,9 % до надходжень за січень-липень 2013 року;
- митними органами мобілізовано 2,8 млрд.грн., що становить 101 % до надходжень за відповідний період торік;
- платежів, мобілізованих іншими міністерствами і відомствами, надійшло 43,8 млн.гривень.

До загального фонду місцевих бюджетів за 7 місяців 2014 року надійшло 2,1 млрд.грн., що становить 101,7 % до надходжень за відповідний період минулого року та 93,2 % до плану на січень-липень п.р. Відставання має місце в містах Бориславі, Дрогобичі, Моршині, Самборі, Стрию, Трускавці, Червонограді, а також Бродівському, Буському, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Мостиському, Перемишлянському,  Радехівському, Самбірському, Сколівському, Старосамбірському районах.

Однією з основних причин невиконання планових завдань та невисоких темпів зростання надходжень до місцевих бюджетів є зменшення обсягів сплати податку на доходи фізичних осіб рядом великих платників. Це, зокрема, Львівська філія ПРАТ „Київстар”, ПАТ „Галичфарм”, ПАТ „Львівгаз”, Бурове управління „Укрбургаз”, ДП „Львівський бронетанковий завод”, ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат”, ВП „Шахта „Зарічна”, Шахта „Червоноградська”, ДП „ЛДЗ „Лорта”, ДП СКК „Моршинкурорт”, ВАТ „НПК-Галичина”, Пасажирське вагонне депо Львів, ПАТ „ВІЕС Банк”.

Місцеві бюджети області протягом січня-липня п.р. отримали 2,5 млрд.грн. дотації вирівнювання з державного бюджету, що становить 100 % до плану.

В поточному році забезпечується виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ. Станом на 01.08.2014 року протермінована заборгованість з оплати праці в місцевих бюджетах відсутня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua