Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Місцевим бюджетам перераховано черговий транш субвенції на ремонт комунальних доріг

Місцевим бюджетам перераховано черговий транш субвенції на ремонт комунальних доріг

Автор: admin2 от 11-07-2014, 16:17
 (голосів: 0)

Місцевим бюджетам перераховано черговий транш субвенції на ремонт комунальних дорігБюджетам міст обласного значення та районним бюджетам Львівщини з обласного бюджету передано черговий транш субвенції, отриманий з державного бюджету в сумі 2457,3 тис. грн. на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних  доріг комунальної власності у населених пунктах.

За словами директора департаменту фінансів ОДА Олега Демківа, з початку року було передано субвенції з державного бюджету на цю мету в сумі 23 932 тис. гривень.

«Крім цього, з початку року міста і райони отримали безпосередньо з державного бюджету кошти такої субвенції в сумі 46 566 тис. грн., в тому числі у липні -  5 153,4 тис. гривень», – зазначив О.Демків.

Він додав, що в Державному бюджеті України на 2014 рік для обласного бюджету Львівської області передбачена субвенція на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в сумі 52 585 тис. грн. та  безпосередньо для бюджетів міст (міст обласного значення) та районів – 110 280 тис. гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua