Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Конституція – оберіг нашої державності

Конституція – оберіг нашої державності

Автор: admin1 от 1-07-2014, 08:53
 (голосів: 0)

Конституція – оберіг нашої державності До Дня Конституції України та Міжнародного дня молоді  районний підрозділ Кримінально-виконавчої інспекції , Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді провели із засуджені особами молодого віку було провели спільний захід.  
Інспектор Кримінально - виконавчої інспекції прововів різні інтелектуальні ігри правового характеру, також засудженим довели до відома, що Конституцію України було прийнято Верховною Радою України на її п’ятій сесії 28 червня 1996 р. Цей день тоді ж було проголошено державним святом українського народу, оскільки Конституція є Основним Законом держави, який визначає та закріплює підвалини всього суспільного життя, статус людини й громадянина, основи організації та принципи діяльності державного апарату України. З юридичної точки зору було прокоментовано деякі розділи та статті основного закону.
Фахівцями ЦСССДМ Дрогобицького району була надана консультація з питань чинного законодавства про здійснення захисту прав та інтересів осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. На завершення святкування і учасники і організатори дійшли висновку, що подібні заходи підвищують міжвідомчу співпрацю та правові знання громадян.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua