Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулася нарада щодо довгобуду Летнянської школи

Відбулася нарада щодо довгобуду Летнянської школи

Автор: admin2 от 2-06-2014, 13:43
 (голосів: 0)

Відбулася нарада щодо довгобуду Летнянської школи2 червня в райдержадміністрації відбулася нарада щодо організації роботи комісії з передачі відділу освіти райдержадміністрації функцій замовника будівництва Летнянської школи. У нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, взяли участь Летнянський сільський голова Роман Янісів, директор Летнянської школи Надія Козар, депутат районної ради Степан Костецький, керівники відділу освіти, відділу економіки, управління фінансів, юридичного сектору РДА, управління капітального будівництва районної ради, представники підрядної організації.

За попередньою інформацією очікується, що добудова першої черги школи буде включена до державної програми та з коштів держбюджету буде виділено 5 млн. грн..

За підсумками наради директорові школи доручено зробити обґрунтування доцільності будівництва школи в Летні на 360 учнівських місць. Необхідно також провести із залученням фахівців експертизу уточненого кошторису відповідно до відкоректованого проекту та вишукати кошти на її оплату.

Найближчим часом комісія разом з підрядниками має виїхати на місце будівництва та перевірити виконані роботи, наявність пошкоджень, які підрядники обіцяють ліквідувати власним коштом.

 

Відбулася нарада щодо довгобуду Летнянської школи
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua