Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Дрогобиччині відбудуться весняні автоперегони

На Дрогобиччині відбудуться весняні автоперегони

Автор: admin2 от 8-04-2021, 12:21
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині відбудуться весняні автоперегониЯк уже повідомлялося, цієї весни на Дрогобиччині двічі відбудуться популярні міжнародні автозмагання:  16-18 квітня -  І і ІІI етапи чемпіонату України з гірських перегонів 2021 «Гран Прі Трускавця»; 15-16 травня - чемпіонат України з автоперегонів «XІХ Ралі Галіція».

З метою їхньої організації сьогодні, 8 квітня у райдержадміністрації відбулася розширена нарада за участю представників органів місцевого самоврядування, правоохоронців, служб ДСНС, охорони здоров’я, Галицького автомобільного клубу, лісового господарства та інші. Нараду за дорученням голови РДА Степана Кулиняка провів його заступник Тарас Матолич.

Визначено основні завдання та виконавців для забезпечення належного стану траси автоперегонів, безпеки змагань, впорядкування руху пасажирського транспорту.

Тарас Матолич зазначив, що змагання, які, безперечно, є престижними для нашого краю і сприяють популяризації його туристичного потенціалу, повинні пройти на високому рівні та бути безпечними для глядачів і учасників.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua