Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Райдержадміністрація візьме участь в Міжнародній акції "Озеленення планети"

Райдержадміністрація візьме участь в Міжнародній акції "Озеленення планети"

Автор: admin2 от 5-04-2021, 18:09
 (голосів: 0)

Райдержадміністрація візьме участь в Міжнародній акції "Озеленення планети"Сьогодні,  5 квітня  голова райдержадміністрації Степан КУЛИНЯК провів оперативну нараду  з керівниками відділів, управлінь та структурних  підрозділів  райдержадміністрації. В нараді взяв участь голова Дрогобицької районної ради Андрій ШЕВКЕНИЧ. 

На нараді  йшла мова про підготовку та проведення на території району 1 і 2 етапів чемпіонату України  з гірських перегонів 2021 «Гран Прі Трускавець» (16-18 квітня 2021 року)  та 2 етапу  чемпіонату України з автоперегонів «ХІХ Ралі Галіція» (15-16 травня 2021 року). Заплановано  проведення наради з цього питання під  головуванням заступника голови райдержадміністрації Тараса Матолича на 8 квітня об 11.00 годині за участю керівництва  територіальних громад, ДП «Дрогобицький Держлісгосп, правоохоронних органів, відділів райдержадміністрації, відповідальних за  перевезення пасажирів, безпеку людей та домашніх тварин.

Розглядалося питання щодо участі керівництва районної державної адміністрації,  районної ради, керівників  управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації у Міжнародній акції «Озеленення планети» під патронатом Міністерства довкілля та природних ресурсів спільно з  очільниками  Дрогобицького Держлісгоспу. Під час проведення акції заплановано висадження дерев твердих порід на території Раневицького лісництва, враховуючи карантинні обмеження серед залучених осіб.

У зв’язку з тим, що  згідно з  розпорядженням   райдержадміністрації від 19 березня 2021 року № 42 «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 1 квітня 2021 року стартувала  робота  районної призовної комісії при Дрогобицько-Бориславському об’єднаному  районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, обговорювалися питання  щодо призову на строкову службу придатних за станом здоров’я  до військової служби громадян.

Крім цього розглядалися інші питання, зокрема:  про   передачу об’єднаній територіальній громаді   працівників відділів  культури та освіти, засновниками яких є  Дрогобицька районна рада.

За підсумками наради голова райдержадміністрації  дав відповідні доручення керівникам  управлінь,  відділів та служб  райдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua