Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » “Проблем з постачанням кисню немає”: Максим Козицький проінспектував роботу Львівського хімічного заводу

“Проблем з постачанням кисню немає”: Максим Козицький проінспектував роботу Львівського хімічного заводу

Автор: admin2 от 2-04-2021, 16:42
 (голосів: 0)

“Проблем з постачанням кисню немає”: Максим Козицький проінспектував роботу Львівського хімічного заводу80% з 3282-х пацієнтів, які перебувають у лікарнях Львівщини з коронавірусом, потребують кисневої підтримки. На сьогодні в області 4042 ліжка забезпечені киснем. В області працює єдине в Україні підприємство, яке виготовляє медичний кисень у великих обсягах – Львівський хімічний завод.

Сьогодні роботу підприємства проінспектував голова Львівської ОДА Максим Козицький.  

“Епідситуація тривожна, тож ми продовжуємо розширювати кисневу мережу. Проблем з постачанням кисню немає. Львівський хімічний завод виробляє і реалізує рідкий медичний кисень, а також переробляє його на газифікований – у балонах. Лікарні, що мають газифікаційні кисневі станції (кріогенний газифікатори), використовують рідкий кисень, який на місці перетворюється на газ і подається по киснепроводах у палати. Сьогодні 2 675 ліжок в наших лікарнях мають таке централізоване підведення кисню. Зауважу, що ці кисневі станції також встановлювали працівники «Львівського хімічного заводу». Вони ж прокладали киснепроводи і вводили весь цей механізм в експлуатацію”, – зазначив Максим Козицький.

Керівник заводу Анатолій Бобришов розповів, що виробництво рідкого медичного кисню за останній рік збільшилося учетверо. А газифікованого – у сім разів. На підприємстві працює близько 200 осіб. Щоб повністю забезпечити киснем лікарні, восени працівникам доводилося працювати у 2-3 зміни, робітничому персоналу – практично без вихідних.

Виручені кошти завод й далі вкладає в газифікатори, кріоциліндри, інше обладнання. На цей рік запланували багато роботи у лікарнях всієї Західної України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua