Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Затверджено план дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на 2021-2022 роки

Затверджено план дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на 2021-2022 роки

Автор: admin2 от 26-02-2021, 15:49
 (голосів: 0)

Затверджено план дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на 2021-2022 роки24 лютого на засіданні Кабінет Міністрів України затвердив план дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на 2021-2022 роки.

План дій із впровадження Ініціативи на 2021 – 2022 роки містить низку важливих завдань, спрямованих на забезпечення доступу до інформації, громадської участі, підзвітності, а також застосування технологій та інновацій для прозорості та підзвітності.

Серед основних заходів:

- забезпечення функціонування онлайн-платформи «ВзаємоДія»;
- підвищення рівня прозорості в інфраструктурі, видобувних галузях та управлінні публічними фінансами;
- забезпечення відкритості та прозорості обліку державної власності;
- надання доступу до інформації з питань патентування та розвитку інновацій;
- подальше відкриття інформації про бенефіціарних власників;
= забезпечення доступу до гендерно дезагрегованих даних.

План дій розроблявся департаментом інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів у співпраці з інститутами громадянського суспільства та міжнародними організаціями.

Як зазначали в департаменті, було проведено понад 20 публічних онлайн-обговорень та узгоджувальних нарад за участю представників інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, експертів. Зазначені обговорення відбувалися в контексті глобальних Цілей сталого розвитку 2030.

Також план дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2021 – 2022 роках оприлюднено на Урядовому порталі - https://bit.ly/3uyE6Y1

Нагадуємо, що Україна є учасницею міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» з 2011 року. У рамках Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з інститутами громадянського суспільства повинні розробляти дворічні плани дій, зобов’язання яких спрямовані на забезпечення доступу до публічної інформації, посилення участі громадськості у прийнятті рішень, забезпечення підзвітності органів влади, а також розвиток технологій та інновацій для забезпечення прозорості та підзвітності.

Урядом України спільно з інститутами громадянського суспільства розроблено та реалізовано вже 4 дворічні плани дій. Відповідна робота Уряду неодноразово відзначалась Керівним комітетом Ініціативи як зразок для інших країн (зокрема, заходи з впровадження систем «ProZorro» та «DoZorro», відкриття інформації про бенефіціарних власників, налагодження партнерства між Урядом та громадськістю в процесі реалізації Ініціативи).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua