Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Велике будівництво 2021: 500 об’єктів соціальної інфраструктури увійшли у програму

Велике будівництво 2021: 500 об’єктів соціальної інфраструктури увійшли у програму

Автор: admin2 от 22-02-2021, 16:38
 (голосів: 0)

Велике будівництво 2021: 500 об’єктів соціальної інфраструктури увійшли у програмуУ 2021 році до «Великого будівництва» включено 500 об’єктів. Це 95 шкіл, 70 садочків, 80 спортивних об’єктів, 200 амбулаторій. Вперше до програми включені 35 лікарень та 20 культурних об’єктів. На реалізацію цих проектів планується спрямувати 9 млрд грн.

Про це повідомив сьогодні під Всеукраїнського форуму «Україна-30. Інфраструктура єднає» Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Завдання Мінрегіону разом з іншими державними органами та місцевою владою – впродовж найближчих років створити зручну та доступну інфраструктуру в усіх регіонах України, яка стосується усіх аспектів життя наших громадян: освіта, охорона здоров’я, безпека, адміністративні послуги, культура та спорт”, - наголосив Міністр.

Львівщину на форумі представляє заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

“Маємо хороші новини  для Львівщини.  Масштабний проєкт “Мале карпатське коло” включений у програму. На цей рік для продовження ремонтних робіт на автошляхах місцевого значення необхідно майже 700 мільйонів гривень, державного – 1,2 млрд гривень. Це, що дороги карпатського кола включили у “Велике будівництво” дає надію, що вже цього року ми проїдемось по новій дорозі, що з’єднає Львівську та Закарпатську область. Окрім того, у програму включили пункт пропуску “Нижанковичі –Мальховичі” та будівництво дороги до нього. Також цього року стартує проєкт “Велика реставрація в культурі”. Львівщина подала список запропонованих пам’яток для реставрації. У межах форуму акцентували, що такі об’єкти як Підгорецький замок, який є на балансі Мінкульту, одними із перших потраплять у Президентську програму реставрації”, - наголосив Юрій Бучко.

Під час заходу Міністр інфраструктури Владислав Криклій акцентував на старті проекту високошвидкісного залізничного сполучення в Україні.

“Європа визначила 2021-й рік роком залізниць. І ми також в тренді – вперше за 30 років 4 млрд грн з держбюджету підуть на те, що відчує кожен пасажир – 100 нових вагонів та електрифікацію. А головне – даємо старт проекту високошвидкісного залізничного сполучення. Нам потрібні швидкості 21 століття та інтеграція із залізницями країн ЄС, прискорення доставки вантажів та контейнерів”, - наголосив Владислав Криклій

За його словами, для реалізації майбутнього проекту були обрані наступні напрямки: Київ-Львів-держкордон, Київ-Одеса, Київ-Харків, Київ-Дніпро-Запоріжжя

“Перша залізнична лінія зі швидкістю руху до 250 км/год з’єднає державний кордон з Польщею та місто Львів (станція Скнилів) з можливістю продовження лінії до Києва і подальшою розбудовою по Транс’європейській транспортній мережі TENT-T. Проєкт передбачає будівництво інфраструктури для обслуговування поїздів типу InterCity та контейнерних перевезень у напрямку Європейського Союзу», - додав Владислав Криклій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua