Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У 2020 році на ремонт доріг Львівщина залучила рекордну суму – 4,5 мільярди гривень

У 2020 році на ремонт доріг Львівщина залучила рекордну суму – 4,5 мільярди гривень

Автор: admin2 от 11-02-2021, 16:19
 (голосів: 0)

У 2020 році на ремонт доріг Львівщина залучила рекордну суму – 4,5 мільярди гривеньТорік рекордні 4,5 млрд грн з усіх джерел фінансування залучили на розвиток дорожньої мережі Львівщини. За ці кошти відремонтували 528 кілометрів автошляхів державного та місцевого значення.

Про це повідомив сьогодні під час звіту за підсумками року голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

“Важливість розвитку дорожньої інфраструктури важко переоцінити не лише для розвитку туристичної привабливості Львівщини, а й для забезпечення життєво необхідного транспортного сполучення між населеними пунктами та адміністративними центрами громад області. Від якісного дорожнього покриття часто залежить якість медичних та освітніх послуг, а також місцева економіка. Завдяки залученим коштам суттєво покращився стан доріг в населених пунктах, які роками були відрізані від цивілізації”, - наголосив очільник області.

 Відтак, на Львівщині упродовж року відремонтували такі дороги місцевого значення: «Ясенів – Золочів», «Мамчурі – Ясенів», «Сокаль – Стоянів», «Куликів – Великосілки», «Мшанець – Стрілки» «Східниця – Верхнє Синьовидне», «Перемишляни – Чемеринці – Плугів», «Рава Руська – Гайок», «Стрілки – Новий Кропивник», «Боберка- Бориня», «Хильчиці-Ясенівці», «Золочів-Красне», «Кологури-Лучани». Окрім того, відновили 10 мостів, серед них роботи стартували на одному з найдовших мостів Західної України у селі Крушельниця.

“На сьогодні будівельна готовність об’єкту 85 %.  Підрядники здійснили підготовчі роботи для заливання бетонної накладної плити. При настанні сприятливих погодних умов  укладуть асфальтобетон,  облаштують  хідники  та перильне огородження.Вартість об’єкту - 65,5 млн гривень”, - зазначив голова Львівської ОДА.

Серед доріг державного значення – Львів-Пустомити –Меденичі, Східниця - Пісочна,  Львів-Самбір –Ужгород, Мостиська -Самбір -Борислав, Миколаїв- Городок -Жовква- Камянка-Бузька -Бібрка, Мостиська –Краковець.  Там відремонтвали 17 мостів. 

Також він поінформував, торік дали старт масштабним інфраструктурним проектам, серед яких будівництво Північної об’їзної Львова.

“Для будівництва Північної об’їзної Львова у власників викупили 16 земельних ділянок на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського району із 52 запланованих. Викуп ділянок триває.  Північну об’їзну побудуємо в межах населених пунктів, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок. Будівництво плануємо розпочати цьогоріч. Дорога матиме цементно-бетонне покриття, по дві смуги руху у кожному напрямку,  шумозахисні екрани у межах населених пунктів, надземні або підземні переходи. Загальна протяжність автошляху – 23 кілометр”, - додав очільник області.

Максим Козицький акцентував, реальною є перспектива будівництва міжнародних пунктів пропуску та під’їзних шляхів до них на території Львівщини.

“Мешканці області, особливо у прикордонних районах уже давно чекають на реалізацію таких важливих проєктів. З цією метою минулого року ми розпочали активне будівництво прикордонних доріг. Уже сьогодні ми маємо виготовлене техніко-економічне обґрунтування будівництва міжнародного пункту пропуску «Лопушанка – Міхновець». Крім того, налагоджена міжнародна співпраця з сусідньою Польщею на найвищому політичному рівні з метою узгодження усіх проблемних аспектів розвитку транскордонної інфраструктури. Нові пропуски зможуть вдихнути життя в гірські та прикордонні регіони, які прийнято вважати у нас депресивними”, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Окремо він наголосив на розбудові дорожньої інфраструктури у гірській місцевості, зокрема реалізації масштабного проєкту “Мале карпатське коло”.

“Реалізацію проєкту «Мале Карпатське коло» Львівська ОДА спільно із Службою автомобільних доріг розпочала ще торік. Зокрема, з державного бюджету Львівщина отримала 200 мільйонів гривень для розвитку дорожньої інфраструктури. За ці кошти почали ремонтувати окремі ділянки автодоріг Славське-Хащованя, Славське-Вигода та Бориня-Боберка. Окрім того, запустили процес виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нових доріг та реконструкцію інших.  На цей рік – для продовження ремонтних робіт на автошляхах необхідно майже 700 мільйонів гривень. Органи центральної влади запевнили у підтримці щодо виділення коштів. Завдяки  проєкту ми отримаємо понад 20 км кілометрів нових доріг європейського рівня та 170 км тих, які не ремонтувалися десятиліттями! З велодоріжками, сучасним освітленням, необхідною інфраструктурою та капітально відремонтованими мостами ”, - наголосив Максим Козицький.

Зазначимо, на цей рік бюджетна комісія затвердила 200 мільйонів гривень зі скарбниці області на ремонт доріг місцевого значення. На ремонт автошляхів місцевого значення на Львівщині у 2021 році сумарно з перехідними коштами виділять 1,1 млрд гривень з Державного дорожнього фонду.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua