Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » “Нова постанова встановлює чіткий тариф на надання послуг з поводження з ТПВ”, - Назарій Романчук

“Нова постанова встановлює чіткий тариф на надання послуг з поводження з ТПВ”, - Назарій Романчук

Автор: admin2 от 16-11-2020, 13:53
 (голосів: 0)

“Нова постанова встановлює чіткий тариф на надання послуг з поводження з ТПВ”, - Назарій РоманчукУряд затвердив розроблений Мінрегіоном проєкт постанови щодо внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

Як зазначив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Назарій Романчук, постанова передбачає прозору процедуру встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовим відходами з урахуванням об’ємів побутових відходів, які надходять на перероблення та захоронення. Окрім того, врегульовує питання розрахунку прямих витрат з оплати праці при формуванні тарифів на послуги з поводження з відходами відповідно до Закону України «Про оплату праці».

«Щорічно у Львівській області утворюється близько 700 тисяч тонн побутових відходів. Питомі показники утворення відходів в області становлять у середньому 290 кг/рік/особу. Відтепер, завдяки прийнятій Кабінетом Міністрів України постанові, при встановленні тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами враховуватимуться об’єми вивезення, перероблення та захоронення відходів. Також на сьогодні у Львівській області працюють сміттєсортувальні лінії, однак у переліку операцій поводження з побутовими відходами відсутня операція сортування. Відповідно до цієї постанови перелік операцій поводження з відходами доповнюється операціями сортування та видалення”, – зазначив Назарій Романчук.

Також він наголосив, ця постанова дозволить 60 спеціалізованим підприємствам, які надають послуги з поводження з побутовими відходами у Львівській області, врегулювати питання в частині розрахунку витрат з оплати праці працівників.

 

З офіційного сайту ЛОДА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua