Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Комісія райдержадміністрації обстежила стан блаустрою на відтинку дороги Дрогобич-Самбір

Комісія райдержадміністрації обстежила стан блаустрою на відтинку дороги Дрогобич-Самбір

Автор: admin2 от 30-04-2014, 09:40
 (голосів: 0)

Комісія райдержадміністрації обстежила стан блаустрою на відтинку дороги Дрогобич-СамбірДілянка дороги Дрогобич-Самбір до міського звалища твердих побутових відходів у Брониці завжди була проблемною у питанні благоустрою. Проблему створюю автомобілі, які возять сміття. Постійне прибирання, особливо, напередодні Великодня, допомагає лише на деякий час. Сміття з'являється знову. Неодноразово проблема обговорювалася в райдержадміністрації. Основна вимога, яка ставиться до підприємств, які перевозять сміття — сміттєвози мають мати закритий кузов.

Нещодавно на цій ділянці дороги побувала робоча група райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови РДА Степаном Рудницьким. За результатами комісійного обстеження підприємства, які вивозять тверді побутові відходи на Броницьке звалище, попереджені про необхідність дотримуватися вимог перевезення ТПВ та прибирати за собою.

В подальшому матеріали на порушників будуть скеровуватися в правоохоронні та природоохоронні контролюючі органи.

 

Комісія райдержадміністрації обстежила стан блаустрою на відтинку дороги Дрогобич-Самбір
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua