Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Напередодні професійного свята Максим Козицький привітав працівників газової промисловості області

Напередодні професійного свята Максим Козицький привітав працівників газової промисловості області

Автор: admin2 от 11-09-2020, 15:31
 (голосів: 0)

Напередодні професійного свята Максим Козицький привітав працівників газової промисловості областіУ неділю, 13 вересня в Україні відзначатимуть День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. З цієї нагоди сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький привітав працівників газопромислового управління «Львівгазвидобування».

Це найбільше в Західній Україні підприємство з видобутку природного газу та газового конденсату. Забезпечує видобуток понад 700 мільйонів кубометрів природного газу, що становить приблизно 3 % видобутку газу в Україні.

Спілкування відбулось в межах урочистої zoom-наради, в якій також взяли участь очільники Івано-Франківської та Закарпатської областей.  

«Мені дуже приємно у цей передсвятковий день, бути на зв’язку з вами – працівниками найпотужнішої газовидобувної компанії Західної України. Газова промисловість – важлива складова паливно-енергетичного комплексу держави. Її розвиток є запорукою зростання економіки України, гарантом незалежності і національної безпеки нашої держави. Наш регіон має великий потенціал для розвитку газовидобувної галузі. Ми багаті на природні ресурси і в нас є ви - висококваліфіковані спеціалісти, які точно знають, в якому напрямку треба рухатися. Надіюся, спільними зусиллями, завдяки реформам в енергетичному секторі України, які зараз відбуваються, ми зможемо реалізувати всі наші плани. Дякую за вашу працю», - зазначив Максим Козицький.

Також за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток газового господарства Львівщини та з нагоди професійного свята почесні грамоти від очільника області отримали троє представників ГПУ «Львівгазвидобування».

 

Довідково

Газопромислове управління «Львівгазвидобування» є одним із виробничих підприємств, що входять до складу АТ «Укргазвидобування».

Історія видобування газу на Західній Україні розпочалась ще у 1924 році на Дашавському родовищі. ГПУ «Львівгазвидобування» розробляє 40 газових, газоконденсатних та нафтогазоконденсатних родовищ, що розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Закарпатській та Чернівецькій областях. Їх експлуатаційний фонд – понад 549 свердловин, з них більше 400 свердловин на території Львівської області..

Загальна протяжність трубопроводів, обслуговування яких проводить управління, становить 1 482 км.

Видобуток ГПУ «Львівгазвидобування» у 2019 році склав 751,5 млн м³ газу,  понад 700 тонн газового конденсату, 2,5 тис тонн нафтобітумного флюїду.

Безпосередньо на території Львівської області:

- 580,48 млн.м3  газу,

- 19 т. газового конденсату,

- 2,5 тис т нафти та нафтового бітуму.

За результатами видобутку, на території області, впродовж 2019 року на користь місцевих бюджетів різних рівнів Укргазвидобування перерахувало 42,7 млн грн.

За 7 місяців 2020 року на території області підприємством видобуто:

- 341,49 млн м³ газу,

- 9,8 т. газового конденсату,

- 1,6 тис.т. нафти і нафтового бітуму.

За останні 10 років введено: Стриганецько-Тейсарівське, Лугівське, Добрянське газові родовища.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua