Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Львівщина може отримати додатковий фінансовий ресурс на капітальний ремонт доріг

Львівщина може отримати додатковий фінансовий ресурс на капітальний ремонт доріг

Автор: admin2 от 3-09-2020, 15:30
 (голосів: 0)

Львівщина може отримати додатковий фінансовий ресурс на капітальний ремонт дорігСьогодні під час пленарного засідання Верховної Ради України депутати підтримали в першому читанні за основу законопроект № 3991, відповідно до якого області можуть скерувати 589 млн грн на капремонт автошляхів.
“За ці кошти плануємо відремонтувати майже 70 кілометрів автомобільних доріг в області. Законопроект готують до другого читання.  З нетерпінням чекаємо, що депутати підтримають законопроект в цілому на наступному пленарному засіданні ВРУ і Львівщина отримає фінансовий ресурс”, - наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами, також додатково понад 30 млн грн передбачається на будівництво моста через річку Східничанка з підходами в смт. Східниця.

“Цей міст є важливим об’єктом, бо з’єднює дороги Східниця-Пісочна та Східниця-Турка, які завершують ремонтувати. Відновлення моста покращить логістику сполучення 4- ох районів нашої області: Турківського, Дрогобицького, Самбірського та Старосамбірського. Відтак, мешканці зможуть швидше та безпечно добиратись до туристичних об’єктів Львівщини”, - додав Юрій Бучко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua