Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Головам РДА доручено посилити роботу із протидії спалюванню сухої рослинності

Головам РДА доручено посилити роботу із протидії спалюванню сухої рослинності

Автор: admin2 от 13-08-2020, 16:49
 (голосів: 0)

Головам РДА доручено посилити роботу із протидії спалюванню сухої рослинностіСьогодні, 13 серпня відбулась скайп-нарада під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Серед центральних питань - робота адміністративних комісій та повноваження районних державних адміністрацій з питання недопущення спалювання сухої рослинності.

Про ситуацію із спалюванням сухої рослинності розповів перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Роман Конопада.

Як він зазначив, цьогоріч державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Львівської області за спалювання сухої рослинності та порушення пожежної безпеки в лісах, до адміністративної відповідальності було притягнено 166 порушників у вигляді штрафу на загальну суму 47 тисяч 311 гривень.

Найбільше порушень зафіксували на території Жовківського, Пустомитівського, Миколаївського, Золочівського і Сколівського районів області.

Також він наголосив, що відповідно до законодавчих змін сьогодні шраф за спалювання сухої рослинності вже складає 3060 гривень. І після цих законодавчих новвоведень такий штраф інспекція вже наклала на 6 мешканців області.

В межах наради закцентували на важливості активної участі органів місцевого самоврядування у інформуванні та попередженні серед населення цього явища,  фіксуванні порушень по спалюванню сухої рослинності та встановленні порушників.

За результатами наради керівникам районів, міським головам та головам ОТГ доручено:

- упродовж пожежонебезпечного періоду забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з населенням, зокрема із власниками земельних ділянок, спрямованої на доведення інформації про наслідки спалювання сухої рослинності,  

- дотримання норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів, якими заборонено спалювати суху рослинність, розпалювати багаття та порушувати інші правила протипожежної безпеки,

- посилити заходи спрямовані на недопущення виникнення пожеж  та їх розповсюдження тощо.


Від Дрогобицькї райдержадміністрації у нараді взяли участь керівник апарату РДА Степан Кулиняк та працівники структурних підрозділів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua