Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Рихтичах на Дрогобиччині завершують ремонт школи

У Рихтичах на Дрогобиччині завершують ремонт школи

Автор: admin2 от 4-08-2020, 09:13
 (голосів: 0)

У Рихтичах на Дрогобиччині завершують ремонт школиЗаміна даху, утеплення фасадів та горища, встановлення системи вогнезахисту і монтаж водостічної системи, заміна вікон - самі такі ремонтні роботи поетапно тривають у Рихтицькій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів тривають від 2018 року. Наразі ремонти добігають кінця.

Днями стан закладу та виконання проєктів перевірив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

2018-го в Рихтицькій школі вдалося замінити 636 квадратних метрів даху та утеплити 576 кв. м горища. На це витрачено майже півтора мільйона гривень. Минулоріч капітальний ремонт частини даху та утеплення фасаду тут продовжили.

Зокрема, перекрили ще 1285 кв м покрівлі та утеплили 2635 кв м фасаду. Ще 199 337 гривень використали на заміни частини вікон. Ці роботи виконало і далі продовжує робити ПП “Рін Плюс”.

“На цей час в школі з запланованого - вже перекрили дах повністю та утеплили частину фасаду. Залишається доутеплити фасад, встановити блискавко- та вогнезахист, водостічну систему. Кошторис всіх цих робіт, за угодою з підрядником, становить 5 мільйонів 189 гривень. Тендер проведений минулого року через систему “Prozorro”. Відтак наразі з обласного бюджету на ці роботи використано 2,4 мільйона гривень, ще 2 мільйони 190 тисяч - гроші з місцевого бюджету”, - каже заступник голови ЛОДА Юрій Холод.

Водночас, щоб завершити всі заплановані ремонтні роботи у Рихтицькій школі, не вистачає 750 тисяч гривень. Чи буде можливість додатково фінансувати заклад, чи доведеться чекати затвердження обласного бюджету наступного року - це питання обласна влада пообіцяла поставити у власний порядок денний.

Рихтицька школа є опорною. Тут може навчатися 555 учнів. Уже вчаться 350 дітей. Крім капітальних ремонтних робіт, тут реалізували та впроваджують ще кілька проєктів. Як от ремонт, обмеблювання та обладнання сучасного актового залу, встановлення інтерактивних дошок у класах тощо.

“Ми беремо участь у проєктах Нової Української Школи та “Демократична школа”, подали на комп’юртеризацію двох класів та однієї кімнати для вчителів. В Україні є можливість розвивати і модернізувати школи. Я дякую за підтримку освітньому колективу, адже ми працюємо з дітьми і тут командна робота - це дуже важливо”, - каже Наталія Жук, директорка Рихтицької школи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua