Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Заступник голови ОДА Юрій Холод відвідав Дрогобиччину

Заступник голови ОДА Юрій Холод відвідав Дрогобиччину

Автор: admin2 от 30-07-2020, 15:19
 (голосів: 0)

Заступник голови ОДА Юрій Холод відвідав ДрогобиччинуСьогодні, 30 липня відповідно до графіку робочих поїздок керівництва області в райони Дрогобиччину відвідав заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод.

Разом з головою райдержадміністрації Омеляном Стасулою представник обласної влади оглянув стан утримання в належному стані територій, вулично-дорожньої мережі та благоустрою населених пунктів.

В рамках візиту Юрій Холод побував у Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст. В супроводі голови райдержадміністрації Омеляна Стасули, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Ярослава Куцика, директора школи Наталії Жук заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод оглянув приміщення, обладнані в рамках державного проєкту “Нова українська школа”, інші навчальні приміщення, залу засідань, залу для занять хореографією, пришкільну територію. Заступник голови ОДА позитивно оцінив проведені в школі ремонтні роботи, які здійснювалися за кошти Державного фонду регіонального розвитку, обласного та районного бюджетів.

 

Заступник голови ОДА Юрій Холод відвідав Дрогобиччину

Заступник голови ОДА Юрій Холод відвідав Дрогобиччину

Заступник голови ОДА Юрій Холод відвідав Дрогобиччину


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua