Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Для взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами влади розроблять єдину онлайн-платформу

Для взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами влади розроблять єдину онлайн-платформу

Автор: admin2 от 15-07-2020, 17:19
 (голосів: 0)

Для взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами влади розроблять єдину онлайн-платформуЯк повідомляє Міністерство цифрової трансформації України, які спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України та у співпраці з низкою партнерів від міжнародних і вітчизняних організацій працюють над створенням онлайн-платформи для взаємодії громадян, інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади. Відповідне завдання передбачене планом дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018 - 2020 роках.

Для визначення потреб громадськості Національний демократичний інститут провів дослідження про онлайн-платформи та сервіси із залученням громадян. У дослідженні взяли участь близько 2000 респондентів.

За результатами дослідження визначено:

Учасники опитування готові висловлювати свою думку владі. Абсолютна більшість віддала б перевагу онлайн-способам.

41% опитаних не чули про жодну онлайн-платформу, за допомогою якої можна долучитися до процесу ухвалення рішень владою. При цьому більше, ніж третині відомо про Єдину систему місцевих петицій.

Підписання електронних петицій, голосування за проєкти бюджету участі та кандидатів у члени громадських рад при органах влади – найпоширеніші способи онлайн-волевиявлення протягом останнього року.

Основні фактори, що мотивують респондентів користуватися онлайн-платформою:

▪️ захист персональних даних та довіра до державної установи, якій належить платформа;

▪️ важливість питання, яке винесене на обговорення;

▪️ можливість побачити результат своєї участі.

Результати дослідження будуть враховані під час створення єдиної онлайн-платформи для участі громадян та допоможуть зробити її зручною та дієвою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua