Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » З обласного бюджету на Cоціальний центр матері та дитини у Дрогобичі скерують півтора мільйона гривень

З обласного бюджету на Cоціальний центр матері та дитини у Дрогобичі скерують півтора мільйона гривень

Автор: admin2 от 15-07-2020, 17:11
 (голосів: 0)

З обласного бюджету на Cоціальний центр матері та дитини у Дрогобичі скерують півтора мільйона гривеньВидатки обласного бюджету на утримання Центу в поточному році становлять 1550 тис. гривень.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.

На оплату праці з нарахуваннями 9 працівникам планується спрямувати 1163 тис. грн, оплату енергоносіїв – 140 тис. грн, харчування – 128,5 тис. грн, послуг з утримання приміщення та придбання господарських товарів – 90 тис. гривень. 

У соціальному центр матері та дитини, який знаходиться в місті Дрогобичі, тимчасово мешкають жінки на сьомому - дев’ятому місяцях вагітності та матері з дітьми віком від народження до вісімнадцяти місяців, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку.

Заклад розрахований на проживання одночасно 10-ти жінок та 10-ти дітей.

Під час проживання у Центрі молодим матерям надається безоплатне житло та харчування, психологічна допомога, допомога в аналізі життєвих ситуацій, визначенні основних проблем та шляхів їх розв’язання, молодих мам навчають догляду за дитиною, а також допомагають жінкам розвинути соціальні навички, спрямовані на підвищення самооцінки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua