Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В ОДА відбулась нарада щодо безпеки дорожнього руху та належного утримання доріг області

В ОДА відбулась нарада щодо безпеки дорожнього руху та належного утримання доріг області

Автор: admin2 от 9-07-2020, 15:35
 (голосів: 0)

В ОДА відбулась нарада щодо безпеки дорожнього руху та належного утримання доріг областіСьогодні, 9 липня у Львівській ОДА відбулась нарада з питань забезпечення безпеки дорожнього руху та належного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування  у області.

Засідання відбулось під головуванням заступника очільника Львівської ОДА Юрія Бучка та за участі представників підрядних організацій, Управління патрульної поліції області, Служби автомобільних доріг, а також департаменту дорожнього господарства облдержадміністрації.

Присутні обговорили проблемні питання у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зокрема й проведтення профілактичних заходів серед різних категорій учасників дорожнього руху.

Учасники наради зійшлись на думці, що потрібно спільно працювати на випередження та активізувати роботу із виявлення порушень та нагляду за станом доріг, також роз’яснювати водіям важливість неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua