Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Пільговий проїзд на Львівщині не обмежували

Пільговий проїзд на Львівщині не обмежували

Автор: admin2 от 9-07-2020, 10:05
 (голосів: 0)

Пільговий проїзд на Львівщині не обмежувалиУ Львівській області налічується близько 260 тисяч осіб, які мають право на пільговий проїзд. Загалом пільговим перевезенням користується понад 25 категорій пільговиків.

Право пільгового проїзду для зазначених категорій визначається Законами України, зокрема такими як ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» ЗУ «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», ЗУ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», ЗУ «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що надане законом право на пільговий проїзд не може бути жодним чином скасоване рішеннями окремих регіональних комісій, відтак жодного рішення обласних комісій, в тому числі комісії ТЕБ і НС щодо обмеження чи скасування пільгового проїзду, не приймалися.

За оперативною інформацією, для відшкодування коштів перевізникам при проведенні розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом з місцевих бюджетів (районних, міст обласного значення, ОТГ) передбачено близько 118 млн грн, у тому числі у районних бюджетах, бюджетах міст обласного значення, ОТГ на цю мету передбачено 37, 8 млн гривень, у бюджеті міста Львова - 80 млн гривень.

Звертаємо Вашу увагу, що в обласному бюджеті додатково до вищезазначених коштів місцевих бюджетів передбачено 1,5 млн гривень, які найближчим часом будуть розподілені та перераховані місцевим бюджетам для відшкодування коштів перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

 

З офіційного сайту ЛОДА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua