Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Автор: admin2 от 26-06-2020, 09:41
 (голосів: 0)

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НСВчора, 25 червня відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Комісія розглянула питання: про загрозу руйнування житлового будинку в с. Смільна та недопущення підтоплення населеного пункту; про відновлення моста на території Ступницької сільської ради; про недопущення руйнування моста і житлового будинку в с. Майдан Рибницької сільської ради; про недопущення підтоплення в с. Раневичі; про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району; про забезпечення населення району якісною питною водою.

 Комісія прийняла низку рішень для вжиття заходів у зв’язку з наслідками стихії у селах Смільна, Ступниця, Раневичі та Майдан.

Також Дрогобицька районна державна лікарня ветеринарної медицини отримала доручення у зв’язку із інтенсивними опадами, різким підйомом рівня води, підтопленням земель населених пунктів, для недопущення розповсюдження інфекційних хвороб провести дезінфекцію діючих та недіючих худобомогильників на території району.

Сільським і селищним головам у зв’язку із інтенсивними опадами, різким підйомом рівня води, підтопленням земель населених пунктів, для недопущення розповсюдження інфекційних хвороб - вжити невідкладних заходів для проведення дезінфекції криниць на підпорядкованих адміністративних територіях.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua