Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В області державною програмою з часткового безробіття скористалися понад 6000 суб’єктів малого і середнього бізнесу

В області державною програмою з часткового безробіття скористалися понад 6000 суб’єктів малого і середнього бізнесу

Автор: admin2 от 25-06-2020, 11:44
 (голосів: 0)

В області державною програмою з часткового безробіття скористалися понад 6000 суб’єктів малого і середнього бізнесуВідповідно до рішення уряду, націленого на збереження робочих місць, представники малого та середнього бізнесу, у тому числі застраховані фізичні особи-підприємці, які припинили або скоротили діяльність через поширення коронавірусної інфекції, мають право на призначення допомоги з часткового безробіття.

«Якщо спочатку до участі у державній програмі активно зголошувалися представники бізнес-кіл для виплати співробітникам частини втраченої заробітної плати, то з червня до урядової ініціативи долучилися застраховані фізичні особи-підприємці, що працюють одноосібно та хочуть хоч частково повернути недоотриманий у період пандемії дохід, - повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. - Тому не дивно, що останнім часом в рази збільшився потік заяв на призначення допомоги з часткового безробіття. Щодня до базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ надходить 1300-1700 пакетів документів, які спочатку розглядаються на місцевому рівні, а потім скеровуються до обласного центру зайнятості для прийняття у 3-денний термін остаточного рішення про відшкодування втрачених коштів».

За словами Василя Барилюка, COVID-19 у Львівській області передбачено 281,1 млн грн. Станом на 23 червня із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на виплату допомоги з часткового безробіття використано 45,2 млн грн. Наразі державною програмою скористалися понад 6,0 тис. місцевих фірм і компаній, у тому числі 4,6 тис. фізичних осіб-підприємців, втрачену частину заробітку отримають 17,3 тис. працівників.

Допомога з часткового безробіття не оподатковується, встановлюється за кожну годину скорочення робочого часу із розрахунку двох третин тарифної ставки найманого працівника (для фізичних осіб-підприємців – двох третин від бази нарахування єдиного соціального внеску), але не може перевищувати розмір місячної мінімальної заробітної плати (4723 грн). Більше про програму підтримки бізнесу – за посиланням https://bit.ly/2BTVhN5

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua