Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Військові з Львівщини продовжують підготовку до Invictus Games

Військові з Львівщини продовжують підготовку до Invictus Games

Автор: admin2 от 19-06-2020, 09:34
 (голосів: 0)

Військові з Львівщини продовжують підготовку до Invictus Games17 червня Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2021 році у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених».

Міжнародні спортивні змагання у паралімпійському стилі Invictus Games мали відбутися 9-16 травня у Гаазі, але були перенесені на 2021 рік у зв’язку із поширенням COVID-19.

Рішення Уряду дозволить продовжити підготовку до змагань української збірної, яка представлятиме Україну у 8 видах спорту, зокрема, плавання, біг, штовхання ядра, метання диска, баскетбол на візках.

«Варто зазначити, що 20% складу збірної команди України складають саме військові з Львівщини. Це, зокрема, Дмитро Афанасьєв, Ігор Галушка, Сергій Калитюк, Віктор Легкодух, а тренером відповідальним за підготовку стрілків з лука у складі національної збірної України призначений львів’янин Сидорук Дмитро Юрійович, срібний призер Ігор Нескорених 2017 у Торонто. Наші спортсмени вже неодноразово демонстрували високі результати на міжнародних Іграх, переконаний, що 2021 рік не стане винятком», - каже начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

Нагадаємо, відбір до команди проводився минулого року у трьох містах: Одесі, Львові та Києві. Для участі у відборі зареєструвалося 350 ветеранів, з яких, у підсумку, 20 спортсменів зараховано до збірної.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua