Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Омелян Стасула провів нараду з питань ремонту місцевих доріг

Омелян Стасула провів нараду з питань ремонту місцевих доріг

Автор: admin2 от 16-06-2020, 12:59
 (голосів: 0)

Омелян Стасула провів нараду з питань ремонту місцевих дорігСьогодні, 16 червня голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів робочу нараду стосовно проведення ремонту доріг Дрогобицького району. У нараді взяли участь заступники голови райдержадміністрації Віталій Скоропад і Тарас Матолич, начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Михайло Волошин, директор філії «Дрогобицький райавтодор» Ігор Богаченко.

Під час наради І. Богаченко повідомив про виконання ремонтних робіт, серед яких ремонт мостового переходу в с. Старий Кропивник, встановлення тротуарів у с. Лішня, профілювання доріг на ділянках Рибник-Майдан-Довге-Гірське, а також проведення укладки асфальтобетону в с. Унятичі. Крім цього, планується включення в план завдань обкошування доріг місцевого значення з метою боротьби із борщівником Сосновського.

Голова райдержадміністрації наголосив на важливості початку ремонту доріг місцевого значення, які включені в перелік об’єктів автомобільних доріг та ремонт яких відбуватиметься за кошти обласного бюджету.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua