Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Дотримання карантину - не право, а обов'язок кожного, - Тарас Грень

Дотримання карантину - не право, а обов'язок кожного, - Тарас Грень

Автор: admin2 от 11-06-2020, 09:36
 (голосів: 0)

Дотримання карантину - не право, а обов'язок кожного, - Тарас ГреньПопри карантин та погіршення епідситуації, у Львові з 8 червня самовільно відновили роботу низка фітнес-клубів. Оскільки уряд передав повноваження поетапного послаблення карантину на місця, відповідні рішення повинна ухвалити обласна комісіям з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За словами заступника голови Львівської ОДА Тараса Греня, на Львівщині не було ухвалено рішення про послаблення карантину, відповідно робота фітнес-клубів зараз є порушенням.

«Оскільки карантинні обмеженні, передбачені постановою № 392 кабміну не послаблені, робота фітнес-клубів на сьогоднішній день, є такою, що порушує вимоги згаданої постанови. Відповідно ті клуби, які працюють у час карантину, можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності. Національна поліція веде превентивну роботу у цьому напрямку, вони залучають також міські структури до вирішення цього питання. Це не право громадян – дотримуватись чи не дотримуватись закону, це - обов’язок. Якщо фітнес-спільнота вважає, що їхні право якимось чином порушено – нехай у порядку, встановленому законом оскаржують питання, передбачені постановою № 392 КМУ – тоді суд ухвалить відповідні рішеня», - пояснив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

За його словами, на сьогодні в області показник інцидентності COVID-19 (кількість нових випадків захворювання за останні сім днів) складає 19,3-19,4 (за допустимої норми менше ніж 12). Тобто, відсутні правові підстави для послабення карантинних заходів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua