Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Питання рекультивації полігону ТПВ у с. Брониця розглянули під час наради

Питання рекультивації полігону ТПВ у с. Брониця розглянули під час наради

Автор: admin2 от 3-06-2020, 13:30
 (голосів: 0)

Питання рекультивації полігону ТПВ у с. Брониця розглянули під час нарадиCьогодні, 3 червня заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко провів нараду щодо вирішення  проблеми  поводження з відходами на Дрогобиччині та подальших дій щодо міського полігону ТПВ на території Броницької сільської ради. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Омелян Стасула та його заступники Віталій Скоропад і Тарас Матолич, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, представники структурних підрозділів ЛОДА, громади с.Брониця.

Юрій Бучко наголосив, що полігон ТПВ у с. Брониця  має обов’язково бути облаштований  відповідно до вимог чинного законодавства та не завдавати шкоди навколишньому середовищу і мешканцям,  які живуть поблизу.

У межах наради розглянули шляхи подальшої рекультивації Дрогобицького міського звалища ТПВ у с.Брониця,  а також  можливих джерел фінансування таких робіт.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua