Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » "Ім‘я генерал-майора Сергія Кульчицького знакове не лише для військових, а й для кожного українця", - Максим Козицький

"Ім‘я генерал-майора Сергія Кульчицького знакове не лише для військових, а й для кожного українця", - Максим Козицький

Автор: admin2 от 29-05-2020, 10:58
 (голосів: 0)

"Ім‘я генерал-майора Сергія Кульчицького знакове не лише для військових, а й для кожного українця", - Максим Козицький6 років тому, 29 травня 2014 року неподалік Слов'янська, після розвантаження продуктів харчування на 4-й блокпост та проведення ротації особового складу, був обстріляний з лісосмуги та підбитий терористами гелікоптер Мі-8 МТ (борт «16») Національної гвардії України, на борту якого був генерал-майор Сергій Кульчицький.

Разом із Сергієм Петровичем тоді загинули і 11 його побратимів.

"Ім‘я генерал-майора Сергія Кульчицького знакове не лише для військових, а й для кожного українця. Кульчицький став першим українським генералом, загиблим під час війни на Донбасі. Обставини його загибелі тоді сколихнули всю Україну", - акцентував голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Очільник області закликав молодь наслідувати приклад великого патріота та скерувати свої моральні орієнтири на вимоглививого та принципового офіцера, який повністю віддавався роботі, турбувався про підлеглих і в тяжкі хвилини стояв горою на їх захисті. 

"Від першого дня він був разом зі своїми солдатами, жив у наметі, їв нехитру солдатську їжу, яку, бувало, сам і готував",  - наголосив Максим Козицький.

Поховали Героя України Сергія Кульчицького на Полі почесних поховань Личаківського цвинтаря. А на його честь назвали одну з вулиць у Львові. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua