Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » «Важливо, щоб усі території та галузі були збалансовано представлені в конкурсі проєктів ДФРР», - Андрій Годик

«Важливо, щоб усі території та галузі були збалансовано представлені в конкурсі проєктів ДФРР», - Андрій Годик

Автор: admin2 от 28-05-2020, 15:36
 (голосів: 0)

«Важливо, щоб усі території та галузі були збалансовано представлені в конкурсі проєктів ДФРР», - Андрій ГодикУ межах конкурсу проєктів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на 2021 рік департамент економічної політики Львівської ОДА підбив проміжні результати. Відтак, органами місцевого самоврядування було подано 192 проєкти на суму понад 2 млрд грн з державного бюджету.

В галузевому розподілі проєктів органів місцевого самоврядування переважають проєкти розвитку соціальної інфраструктури, а саме:

- 84 (44%) в освітній сфері;

- 16 (8%) в галузі охорони здоров’я;

- по 12 у галузях спорту та культури (по 6% відповідно);

- 24 екологічні проєкти (13%);

- 17 у сфері ЖКГ (9%);

- 12 проєктів спрямовані на розвиток туризму та збереження архітектурної спадщини регіону (6%);

- 4 проєкти економічного характеру (2%) та решта галузей - 6%.

За територіальним розподілом проєкти подали всі 20 районів, 9 міст обласного значення і 26 об’єднаних територіальних громад із 41 створеної на сьогодні.

Детальніше в інфографіці.

«Дуже важливо, щоб усі території були збалансовано представлені в конкурсі проєктів ДФРР на 2021 рік. Не менш важливим є і збалансоване галузеве різноманіття. Проєкти мають бути спрямовані на покращення життя громади та її розвитку», - наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Зазначимо, що прийом заявок на конкурс проєктів ДФРР завершується завтра.

Додамо, що зміни концепції функціонування ДФРР розглянули в межах вебінару, ініційованого Львівським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою», за участю представників департаменту економічної політики Львівської ОДА, органів місцевого самоврядування та проєктних менеджерів Львівщини. Під час вебінару наголосили, що основна увага має приділятися розвитковим економічним проєктам або ж проєктам, що найбільше характеризують громади та впливають на вирішення найболючіших проблем, формують спроможну мережу надання публічних послуг в ОТГ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua