Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » “Розвиток дорожньої інфраструктури області – одне з наших найважливіших завдань на найближчі роки”, – Юрій Бучко

“Розвиток дорожньої інфраструктури області – одне з наших найважливіших завдань на найближчі роки”, – Юрій Бучко

Автор: admin2 от 22-05-2020, 17:15
 (голосів: 0)

“Розвиток дорожньої інфраструктури області – одне з наших найважливіших завдань на найближчі роки”, – Юрій БучкоСьогодні, 22 травня заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко провів робочу нараду з позаштатним радником Прем’єр-міністра України Тарасом Сиротинським та представниками департаменту дорожнього господарства.

У межах наради порушили питання надання дозволів Державною архітектурно-будівельною інспекцією України на початок будівельних робіт на дорогах, та введення їх в експлуатацію. Окрім того, обговорили хід ремонтних робіт на автошляхах Львівщини та використання коштів з державного Дорожнього фонду та обласного бюджету.

Юрій Бучко наголосив, що цьогоріч з державного Дорожнього фонду передбачено 1 млрд 95 млн гривень на обслуговування та ремонт доріг загального користування місцевого значення, з обласного бюджету – 370 млн гривень.

“Розвиток дорожньої інфраструктури області – одне з наших найважливіших завдань на найближчі роки. У пріоритеті – якісні дороги по всій області. Якщо ремонтувати автошляхи, то відповідально та з дотриманням усіх стандартів. Ми не можемо дозволити економію коштів на ремонті доріг, бо йдеться про безпеку наших мешканців. Загалом цьогоріч плануємо відремонтувати близько 400 кілометрів доріг у різних куточках регіону”, – наголосив Юрій Бучко.

За його словами, серед пріоритетних доріг, які цьогоріч відремонтують – Золочів-  Красне, Ясенів - Золочів, Перемишляни - Чемеринці, Рава-Руська - Гайок, Східниця - Верхне Синьовидне, Сокаль - Стоянів, а також ремонт моста у селі Крушельниця, що у Сколівському районі. У межах наради також обговорили можливість дофінансування доріг загального користування місцевого значення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua