Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В рамках візиту на Дрогобиччину Максим Козицький оглянув навчально-виховний комплекс у Новому Кропивнику

В рамках візиту на Дрогобиччину Максим Козицький оглянув навчально-виховний комплекс у Новому Кропивнику

Автор: admin2 от 8-05-2020, 16:50
 (голосів: 0)

В рамках візиту на Дрогобиччину Максим Козицький оглянув навчально-виховний комплекс у Новому КропивникуЯк уже повідомлялося, сьогодні з робочим візитом на Дрогобиччині перебував голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. Спільно з головою райдержадміністрації Омеляном Стасулою, його заступниками Віталієм Скоропадом та Тарасом Матоличем очільник області відвідав низку першочергових за важливістю об’єктів регіону. Керівники побували на місці обвалу будинку в м.Дрогобич та на місці провалля біля Стебника, де відбудеться перенесення водогону “Дрогобич-Гірне”, на що Уряд погодив виділити понад 26 млн грн. Також Максим Козицький відвідав «СЗШ№2-гімназія» в м. Трускавець, де проходить реконструкція.

Окремим пунктом візиту голови облдержадміністрації та керівництва району стала Новокропивницька школа. М.Козицький ознайомився із ходом робіт з добудови Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. та спортивного залу із застосуванням енергозберігаючих технологій.

Проєкт увійшов до урядової програми “Велике будівництво”.

На проведення будівельних робіт за період 2018-2019 роки загалом було скеровано понад 7 млн гривень. Для введення об’єкта в експлуатацію у поточному році необхідно провести добудову спортзалу, внутрішні роботи, монтаж системи опалення, електромонтажні роботи, облаштування фасаду, благоустрійВ рамках візиту на Дрогобиччину Максим Козицький оглянув навчально-виховний комплекс у Новому Кропивнику території та закупівля обладнання.

У поточному році передбачено фінансування за кошти ДФРР – 13 207,622 тис. грн, та 1 500,000 тис. грн.з місцевого бюджету.

Максим Козицький залишився задоволений ходом проведення робіт на Новокропивницькій школі та зазначив, що всіляко сприятиме завершенню цього об’єкта.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua