Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Для передачі майна КНП "Меденицька лікарня" потрібне рішення районної ради

Для передачі майна КНП "Меденицька лікарня" потрібне рішення районної ради

Автор: admin2 от 7-05-2020, 12:17
 (голосів: 0)

Для передачі майна КНП "Меденицька лікарня" потрібне рішення районної радиСьогодні, 7 травня голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів робочу нараду з питань діяльності закладів охорони здоров’я. Зокрема, обговорювалося питання передачі майна від КНП “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради до новоутвореної КНП “Меденицька лікарня” Меденицької ОТГ.

У нараді взяли участь заступники голови райдержадміністрації Віталій Скоропад і Тарас Матолич, голова Меденицької ОТГ Володимир Шулак та його заступник Богдан Жовнірчик, начальник фінансового управління РДА Віталій Перхун, головний лікар КНП “Дрогобицька районна лікарня” Володимир Валюх.

Так, Володимир Валюх повідомив, що проведено інвентаризацію майна, яке підлягає передачі. Також утворені комісії для здійснення необхідних процедур. Для завершення процесу передачі майна потрібне рішення районної ради.

Голова райдержадміністрації Омелян Стасула зазначив, що РДА скерувала до районної ради звернення про проведення сесії. За підсумками обговорення вирішено повторно звернутися до районної ради на підставі клопотання Меденицької селищної ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua