» Інформація » Заступник голови ОДА Юрій Холод обіцяє підтримувати розвиток туристичної галузі Дрогобиччини

Заступник голови ОДА Юрій Холод обіцяє підтримувати розвиток туристичної галузі Дрогобиччини

Автор: admin2 от 6-05-2020, 17:39
 (голосів: 0)

Заступник голови ОДА Юрій Холод обіцяє підтримувати розвиток туристичної галузі Дрогобиччини6 травня у Львівській обласній державній адміністрації відбулася результативна робоча зустріч заступника голови облдержадміністрації Юрія Холода із заступником голови Дрогобицької райдержадміністрації Тарасом Матоличем.

Під час зустрічі обговорено туристичні аспекти розвитку Дрогобиччини. Тарас Матолич інформував заступника голови ОДА про напрацювання і перспективи розвитку туристичної галузі на теренах району, серед яких опрацювання нових маршрутів та локацій, пов’язаних з іменем Івана Франка та інших відомих уродженців Дрогобиччини, сприяння розвитку молодіжного та сімейного, спортивного та лікувально-оздоровчого туризму, гастротуризму та екотуризму, зокрема, підтримка започаткування екоферм тощо.

Юрій Холод у свою чергу запевнив заступника голови райдержадміністрації у підтримці ініціатив з боку облдержадміністрації, насамперед, щодо участі в обласних програмах, проєктах, грантах та в Програмі розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua