Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулось засідання комісії з попереднього відбору проектів, які можуть реалізовуватись коштом ДФРР

Відбулось засідання комісії з попереднього відбору проектів, які можуть реалізовуватись коштом ДФРР

Автор: admin2 от 23-04-2020, 17:21
 (голосів: 0)

Відбулось засідання комісії з попереднього відбору проектів, які можуть реалізовуватись коштом ДФРРСьогодні, 23 квітня під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика відбулось чергове засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього відбору проєктів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 Як поінформували у департаменті економічної політики Львівської ОДА у зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» обсяги фінансування бюджетної програми «Державний фонд регіонального розвитку» зменшено з 7,5 млрд грн до 4,9 млрд грн.

Відповідно до статті 24-1 Бюджетного кодексу України Міністерством розвитку громад та територій України здійснено перерозподіл залишку коштів ДФРР між областями, згідно з яким обсяги фінансування з державного фонду регіонального розвитку об’єктів Львівської області на 2020 рік зменшено з 359,6 млн грн до 235 млн грн (або на 124,6 млн гривень).

З врахуванням цього, регіональною комісією:

  •  сформовано уточнений перелік з 23-х об’єктів на загальну суму ДФРР 232,7 млн грн;
  •  затверджено 2,3 млн грн для проведення конкурсу «Всеукраїнського громадського бюджету» у 2020 році;
  •  продовжено терміни подання проєктних заявок для участі в конкурсі державного фонду регіонального розвитку на 2021 рік до 22.05.2020 року (у зв’язку з технічними труднощами з реєстрацією проєктів, а також продовженням карантину).

При перерозподілі фінансового ресурсу регіональною комісією дотримано квотні вимоги, максимально збережено фінансування пускових об’єктів та об’єктів Великого будівництва.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua