Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Команда Дрогобицького району взяла участь в змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

Команда Дрогобицького району взяла участь в змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

Автор: admin1 от 8-04-2014, 10:43
 (голосів: 0)

Команда Дрогобицького району взяла участь в змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молодіЗ нагоди Міжнародного дня спорту 5-6 квітня у Львові відбулися обласні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Цього року такі змагання присвячені й Року учасників бойових дій на території інших держав й відбуваються за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини.

Змагання проведено управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України у Львівській області і пройшло під гаслом «Ми за мир!» на навчально-спортивній базі літніх видів спорту управління спорту Міністерства оборони. Участі в обласних змаганнях взяли 18 команд з 6 міст обласного значення та 11 районів області, які змагалися у таких дисциплінах: Команда Дрогобицького району взяла участь в змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молодібіг 100 м. та на 1000 м, підтягування на перекладині, плавання на 50 м та метання гранати на дальність. Переможці змагань визначалися в особистому та командному заліках.

Незважаючи на скрутне фінансове становище, команда Дрогобицького району не лише взяла участь в змаганнях, але й успішно в них виступила. В командному заліку між районними командами вона зайняла третю сходинку п’єдесталу (в загальнокомандному – шосте), а в особистій першості представник нашої команди Іван Щудло був кращий в багатоборстві та другий в метанні гранати.

Переможці та призери у особистому заліку по сумі всіх видів програми були відзначені медалями, грамотами та олімпійською літературою від Львівського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та Львівського відділення НОК України.

Команда Дрогобицького району взяла участь в змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

Команда Дрогобицького району взяла участь в змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua