Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова райдержадміністрації повторно відвідав Стебницьку інфекційну лікарню

Голова райдержадміністрації повторно відвідав Стебницьку інфекційну лікарню

Автор: admin2 от 13-04-2020, 17:28
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації повторно відвідав Стебницьку інфекційну лікарнюСьогодні голова райдержадміністрації Омелян Стасула, його заступник Тарас Матолич та головний лікар КНП “Дрогобицька районна лікарня” Володимир Валюх відвідали Стебницьку інфекційну лікарню.

Представники районної влади та Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повторно оглянули лікарню, зустрілися з її керівництвом та працівниками. Йшлося про поточну ситуацію із забезпеченням лікувального закладу необхідним обладнанням та медикаментами, про потреби на випадок надходження хворих на коронавірус.Голова райдержадміністрації повторно відвідав Стебницьку інфекційну лікарню Як уже повідомлялося Стебницька інфекційна лікарня визначена резервним лікувальним закладом у разі збільшення хворих на COVID-19. Нещодавно лікарня отримала з районного бюджету 100 тис грн на придбання першочергових засобів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua