Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Максим Козицький закликав мешканців Львівщини святкувати Великдень вдома

Максим Козицький закликав мешканців Львівщини святкувати Великдень вдома

Автор: admin2 от 9-04-2020, 16:45
 (голосів: 1)

Максим Козицький закликав мешканців Львівщини святкувати Великдень вдомаГолова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький закликає мешканців Львівщини відсвяткувати світле свято Воскресіння Господнього, не порушуючи карантину.

«Шановні мешканці області. Дата закінчення карантину залежить від нас з вами! Попереду велике свято – Великдень. І відсвяткувати ми його маємо не порушуючи карантинних обмежень. Адже життя і здоров’я кожного українця - наш головний пріоритет і найбільша цінність», - наголошує Максим Козицький.

Очільник Львівщини зазначає, що в області посилюється контроль за існуючими карантинними заходами та вживаєть нових.

«Перше, в ці дні органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі. В містах буде посилено роботу органів Нацполіції та Нацгвардії. Штрафів у 17 тисяч гривень уникнути не вдасться», - додає Максим Козицький.

Окрім того, упродовж усіх вихідних, в населених пунктах області здійснюватиметься санітарна обробка. Миття вулиць здійснюється з використанням речовин, що містять хлор. Відтак, облдержадміністрація радить мешканцям залишатись вдома.

«Львівська обласна державна адміністрація працює у режимі максимального сприяння. Всеукраїнська Рада церков погодилась, що сьогодні масові заходи, навіть релігійні, мають бути обмежені. А богослужіння будуть відбуватись у режимі відеотрансляції. Ми започатковуємо нові традиції та сімейні цінності, сидимо вдома, бо треба вберегти родину», - наголошує Максим Козицький.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua