Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » До підтримання правопорядку під час карантину долучено понад тисячу осіб

До підтримання правопорядку під час карантину долучено понад тисячу осіб

Автор: admin2 от 27-03-2020, 14:45
 (голосів: 0)

До підтримання правопорядку під час карантину долучено понад тисячу осібВраховуючи нову постанову уряду від 25 березня з'явились уточнені питання в частині карантинних заходів, зокрема чітке регламентоване обмеження в перевезеннях.

Про це сьогодні,  27 березня, йшлося під час брифінгу у Львівській ОДА.

"Будь-які міжміські, міжобласні перевезення заборонено, допускаються перевезення виключно в порядку де замовником є підприємства чи установи, які належать до списку підприємств, які забезпечують життєдіяльність області. Сформовано чіткі вимоги, що на таких перевезеннях можна перевозити лише на сидячих місцях, а самі перевезення відбуваються за маршрутами, що їх затвердила національна поліція", - наголосив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

За його словами, перевезення медиків відбувають в порядку спеціальних регулярних перевезень. Найбільш оптимально спрацював госпіталь у Винниках, є укладені всі договори, тож перевезення відбуваються систематично. Щодо інфекційної лікарні, відпрацьовується налаштування таких перевезень. Так само стоїть питання стосовно всіх інших медичних закладів, робота триває. Найближчим часом це питання буде вичерпано. 

У посиленому режимі несуть службу правоохоронці від самого початку запровадження карантинних заходів.

"Понад 1000 осіб залучено для патрулювання області. Плюс більше 90 нарядів як автомобільних так, і піших патрулюють і реагують на порушення. Ми уже склали більше 80 протоколів", - розповів заступник керівника Національної поліції Львівщини Дмитро Міхалець.

За словами правоохоронця, масових заходів нема, великого скупчення людей не фіксується, а перед неділею спільно з ЛОДА проведуть роботу щодо конфесій, аби не скупчувалися у церквах.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua