Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Недотримання заборони перевезень в області каратимуть штрафом

Недотримання заборони перевезень в області каратимуть штрафом

Автор: admin2 от 20-03-2020, 15:20
 (голосів: 0)

Недотримання заборони перевезень в області каратимуть штрафомПро це сьогодні, 20 березня у межах брифінгу наголосив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень.

«Вкотре наголошую на інформації, що на сьогодні будь-які регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів на міжміських, приміських, внутрішньо обласних та між обласних маршрутах заборонені», - повідомив Тарас Грень.

Допускаються лише спеціальні регулярні перевезення, де замовником є відповідні організації, установи та підприємства, які забезпечують життєдіяльність області.

«Допускаються лише спеціальні регулярні перевезення, де замовником є відповідні організації установи підприємства, які забезпечують життєдіяльність області. Наголошую досідати, зупиняти маршрутні автобуси та пробувати потрапити в них є некоректним», - додає Тарас Грень.

«Щодо спеціальних регулярних перевезень, то тут мають бути договори між підприємствами та перевізником. Щоб уникнути непорозумінь - усе повинно бути документально підтверджено. Усі тимчасові схеми мають бути погоджені адміністрацією та Управлінням патрульної поліції. Нелегальних перевізників будемо контролювати. Спільно з адміністрацією будемо виїжджати і контролювати порушників» , - повідомив начальник відділу безпеки дорожнього руху Патрульної поліції Василь Шавало.

За його словами, особи, які перевозитимуть, мають бути у масках, усі сидячі місця повинні бути заповнені, а стоячих місць не повинно бути.

«На недобросовісних водіїв будемо складати адміністративні матеріали за Ст. 44 прим. 3, що передбачає суворі штрафні санкції», - додає він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua