Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Місцеві ради району об'єднають зусилля для боротьби з коронавірусом

Місцеві ради району об'єднають зусилля для боротьби з коронавірусом

Автор: admin2 от 20-03-2020, 11:43
 (голосів: 0)

Місцеві ради району об'єднають зусилля для боротьби з коронавірусомСьогодні голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів робочу нараду із сільськими головами. У розмові взяли участь начальник управління економіки та ЖКГ Віталій Скоропад та начальник фінансового управління Віталій Перхун.

Голова райдержадміністрації інформував присутніх щодо епідемічної ситуації на Львівщині та повідомив про перелік медичних закладів області, визначених для лікування хворих на коронавірусну інфекцію, серед яких Стебницька інфекційна лікарня. Очільник району звернувся до місцевих голів з проханням відповідно до можливостей надати фінансову допомогу для підтримки цього закладу на випадок потреби. Омелян Стасула зазначив, що до цього треба ставитися з усією відповідальністю, адже проблема може зачепити будь кого.Місцеві ради району об'єднають зусилля для боротьби з коронавірусом Віталій Перхун повідомив, що відповідно до клопотання райдержадміністрації кошти також будуть виділені з районного бюджету.

До вівторка наступного тижня сільські голови повинні повідомити про результати розгляду питання на сесіях сільських рад.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua