Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Медична комісія погодила перелік обладнання для комунальних некомерційних медичних закладів та установ

Медична комісія погодила перелік обладнання для комунальних некомерційних медичних закладів та установ

Автор: admin2 от 11-03-2020, 16:58
 (голосів: 0)

Медична комісія погодила перелік обладнання для комунальних некомерційних медичних закладів та установСьогодні, 11 березня відбулось чергове  засідання постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту.

Відтак, члени комісії погодили перелік обладнання для комунальних некомерційних медичних закладів та установ на загальну суму 63 млн гривень. 4, 4 млн гривень залишили в резерві на заходи по боротьбі із коронавірусом у частині необхідності придбання додаткового обладнання при потребі.

Цей перелік напрацьований департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА  спільно з керівниками обласних медичних закладів. Відтак, до кінця березня лікарні зможуть оголосити тендер на придбання обладнання.

“Дуже важливо, що комісія одноголосно підтримала цей перелік, звісно, хотілось, щоб коштів на обладнання було більше. З кожним роком сума на медичну апаратуру зростає сподіваємось що до кінця року ми зможе знайти додаткові можливості для підсилення закладів та установ медичним обладнанням, адже від цього залежить якісна діагностика захворювань та подальше лікування пацієнтів”, - наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.  

Зазначимо, обладнання  придбають за кошти обласного бюджету в межах Комплексної програми  надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua