Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » До інформаційної кампанії щодо профілактики вірусних інфекцій залучили працівників культури району

До інформаційної кампанії щодо профілактики вірусних інфекцій залучили працівників культури району

Автор: admin2 от 5-03-2020, 16:18
 (голосів: 1)

До інформаційної кампанії щодо профілактики вірусних інфекцій залучили працівників культури районуСьогодні, 5 березня під час наради із працівниками закладів культури району було проведено інформаційну кампанію щодо профілактики захворювань на грип, ГРВІ та коронавірус. З фаховим роз’ясненням перед працівниками народних домів та бібліотек виступив лікар КНП “Дрогобицька районна лікарня” Олег Шикоряк. Він також роздав учасникам наради інформаційні плакати з рекомендаціями від МОЗ.

У нараді взяв участь голова райдержадміністрації Омелян Стасула. Звертаючись до присутніх, він зазначив, що працівники бібліотек та народних домівДо інформаційної кампанії щодо профілактики вірусних інфекцій залучили працівників культури району постійно перебувають серед людей. Тому почуте сьогодні є корисним як для них персонально, так і для мешканців сіл, де вони працюють. Голова райдержадміністрації попросив працівників культури з просвітницькою метою максимально розповсюдити отриману інформацію серед населення, щоб уникнути поширення домислів, недостовірних чуток та безпідставної паніки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua