Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Максим Козицький зустрівся із головними редакторами районних ЗМІ

Максим Козицький зустрівся із головними редакторами районних ЗМІ

Автор: admin2 от 25-02-2020, 17:54
 (голосів: 0)

Максим Козицький зустрівся із головними редакторами районних ЗМІСьогодні, 25 лютого голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із головними редакторами районних ЗМІ, членами Національної спілки журналістів.

“Ви маєте величезну владу, ви доносите людям правду, дякую, що якісно робите свою справу та інформуєте мешканців про важливі події та проблеми”,– зазначив Максим Козицький.

Присутні акцентували увагу на фінансовій підтримці локальних ЗМІ та розвитку FM-мовлення. Окрім того порушили проблему скорочення поштових відділень в населених пунктах, що призводить до несвоєчасної доставки газет за передплатою.

Також  відзначили, що для друкованих ЗМІ стартував обласний конкурс журналістики “Четверта влада”. Конкурс має на меті популяризацію та розвиток регіональної преси, розвиток громадянського та інформаційного суспільства, підтримки свободи слова, створення сприятливих та змагальних умов для покращення розвитку газет.

Окрім того, редактори задали очільнику області актуальні запитання щодо збереження лісового фонду, реорганізації вугільної галузі, розвитку альтернативної енергетики, формування команди у Львівській ОДА, співпраці з політичними силами.

Також члени Спілки журналістів попросили очільника посприяти у виданні книги про львівських Героїв російсько-української війни.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua