» Інформація » Відбулася нарада із сільськими головами

Відбулася нарада із сільськими головами

Автор: admin2 от 25-02-2020, 16:12
 (голосів: 0)

Відбулася нарада із сільськими головамиСьогодні, 25 лютого відбулася розширена нарада із сільськими, селищним головами та головою Меденицької ОТГ. Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. У нараді також взяв участь заступник голови РДА Володимир Ханас. Йшлося про проведення чергового призову на строкову військову службу, про наповнення місцевих бюджетів та заборгованість до 1 тисячі гривень з місцевих податків та зборів, про заходи щодо ефективної реалізації і освоєння коштів на проекти місцевого розвитку у 2020 році, про стан профілактики та боротьби із злочинністю. Також було обговорено питання реформування вторинної ланки охорони здоров’я району, реформу галузі освіти та співфінансування органом місцевого самоврядування 10 класів, де навчається менше десяти учнів.

Сільських голів інформували щодо співпраці пасічників та сільськогосподарських підприємств при обробітку сільськогосподарських культур пестицидами.

Низка питань стосувалася роботи з молоддю та розвитку масового спорту, завершення процесу декомунізації на Дрогобиччині.Відбулася нарада із сільськими головами Ці теми озвучили відповідно представники військкомату, податкової служби, поліції, КНП "Дрогобицька районна лікарня" та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Роз’яснення стосовно розрахунків населення за побутовий газ та його доставку надав начальник Дрогобицького відділення ПАТ “Львівгаз” Ярослав Паньків.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua